Seznam igralk in statistika 2020/21

To je primer Seznam igralcev. Kot nov SportsPress uporabnik, pojdi na tvojo nadzorno ploščo za izbris Seznam igralcev in kreiraj nov Seznami igralcev za tvojo vsebino. Uživaj!

Seznam igralk in statistika 2020/21

#IgralecEkipaPoložajStarostTekmeFTAFTMFT%3PMTočkePPG
5Maja AvbeljFelix ZasavjeBranilec204482245.83306015.0
6Julija PotrbinFelix ZasavjeKrilo184000.000130.8
8Špela KosemFelix ZasavjeKrilo2725240.0001157.5
9Vanja StanojevićFelix ZasavjeKrilni center244000.000020.5
10Tjaša MuhovicFelix ZasavjeCenter3244125.000010.3
11Lucija GuzajFelix ZasavjeBranilec2345120.0003369.0
12Sara VodlanFelix ZasavjeBranilec19410550.0004399.8
14Glažar GajaFelix ZasavjeBranilec1843133.3331143.5
15Barbara BrucciFelix ZasavjeCenter322100.0000168.0